لطفا شرایط و تعهدنامه سایت را به دقت مطالعه بفرمایید.

 شرایط و تعهدنامه

 1- قرآن‌آموزان می‌بایست تمامی مشخصات درخواستی رابه صورت صحیح تکمیل کرده و در هنگام پر کردن نام کاربری و بارگذاری تصویر خود، شئونات اسلامی را رعایت نمایند.

 2- قرآن‌آموزان باید در روند ثبت نام مشخص کنند که در کدامیک از طرح‌های مرکز (حفظ ترتیبی یا حفظ موضوعی) ثبت نام می‌نماید.

 3- قرآن‌آموزان موظف‌اند، هر هفته رأس زمان تعییین شده در مکانی آرام و ساکت حضور داشته و پاسخگوی سوالات کارشناسان مرکز باشد. بدیهی است عدم پاسخگویی به منزله غیبت در آن جلسه محسوب شده و به تعلیق قرآن‌آموز از دوره می‌انجامد.

4- قرآن‌آموزان می‌بایست، ادب و احترام متعارف را در صحبت با کارشناسان مرکز رعایت نموده و از طرح مسائل غیر مرتبط به شدت پرهیز نمایند.

پس از ثبت نام در سایت، نام شما وارد لیست انتظار مرکز شده و بعد از مدتی از طرف مرکز با شما تماس گرفته خواهد شد و زمان کلاس شما را مشخص می‌کنند. پس از آن استاد شما در زمان مشخص شده با شما تماس گرفته و برنامه حفظ شما را با جزئیات کامل شرح داده، از محفوظات شما سؤال کرده و پاسخگوی سؤالات شما خواهد بود. تا آن زمان می‌توانید از مقالات، کلیپ‌ها و مطالب آموزشی که در سایت بارگزاری شده، استفاده نمایید.

در پناه قرآن و عترت موفق و مؤید باشید.

توجه: کسانی که قبلا ثبت نام کرده اند، نیاز به ثبت نام مجدد نمی باشد، منتها باید از اینجا وارد کاربری خود شده (در صورت فراموشی کاربری و رمز عبور اینجا را کلیک کنید) و اطلاعات فردی خود را ویرایش نموده و در ادامه با شماره های زیر تماس بگیرید
برادران: 38187138-025  هر روز به غیر از روزهای تعطیل، از ساعت11 الی 14 ، به غیر از اوقات نماز(به وقت قم)
خواهران:38187137-025  هر روز به غیر از روزهای تعطیل، از ساعت 8:00 صبح الی 13:30  به غیر از اوقات نماز(به وقت قم)
 

 

        
کليه حقوق متعلق به سازمان اوقاف و امور خيريه جمهوري اسلامي ايران مي باشد
Copyright 2016 © QuranHefz.ir All right reserved
Powered By RashinPortal