در نمایشگاه «همه واقف باشیم» بیرجند از علاقمندان به حفظ قرآن ثبت‌نام می‌شود و افراد با عضویت در مرکز آموزش مجازی قرآن می‌توانند از مشاوره، برنامه‌ریزی و تجربیات حفاظ کل قرآن بهره مند شده و به جرگه حفظ قرآن بپیوندند.
شنبه 11 آبان 1398    
بازدید: 1186

به گزارش واحد رسانه ای مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌الاسلام پرویز بخشی‌پور، مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی، در آیین افتتاحیه نمایشگاه وقف استان اظهار کرد: نمایشگاه «همه واقف باشیم» با حضور مدیرکل بقاع متبرکه و اماکن مذهبی سازمان اوقاف کشور در بیرجند افتتاح شد.

وی گفت: این نمایشگاه در ایام دهه وقف هر روز برپا است و علاقمندان می‌توانند با حضور در آستان مقدس امامزادگان باقریه(ع) بیرجند از این نمایشگاه بازدید کنند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی افزود: نمایشگاه «همه واقف باشیم» دارای غرفه‌های مختلف معاونت بهره‌وری اقتصادی، کودک و نوجوان، معاونت فرهنگی و اجتماعی، حجاب و عفاف و اداره امور قرآنی و حفظ آموزش مجازی قرآن است.

بخشی‌پور با اشاره به غرفه حفظ مجازی قرآن تصریح کرد: در این غرفه از علاقمندان به حفظ قرآن ثبت‌نام می‌شود و افراد با عضویت در مرکز آموزش مجازی قرآن می‌توانند از مشاوره، برنامه‌ریزی و تجربیات حفاظ کل قرآن بهره مند شده و به جرگه حفظ قرآن بپیوندند.
وی ادامه داد: علاقمندان به حفظ قرآن می‌توانند از شنبه تا سه شنبه ساعت ۸ تا ۱۰ صبح با شماره ۰۵۶۳۲۲۳۰۸۲۰ تماس بگیرند یا به آدرس خیابان شهید منتظری، حسینیه امام رضا(ع)بیرجند مراجعه کنند‌.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی با بیان اینکه غرفه کودک و نوجوان نیز برای آموزش قرآن و وقف به کودکان است، خاطرنشان کرد: ایام دهه وقف فرصتی مغتنمی برای معرفی ظرفیت‌های وقف در استان است.

 
 
 
 
 
 
اخبار و اطلاع رسانی
حضور ۷۰ مربی قرآن کردستانی در دوره آموزشی _ توجیهی طرح حفظ قرآن
دوره یک روزه آموزشی – توجیهی طرح حفظ جزء سی قرآن ۱۴۵۳، ۲۱ آبان ماه با حضور ۷۰ مربی قرآن در اردوگاه سلیمان خاطر سنندج برگزار شد.
اضافه شدن رشته ترتیل به مسابقات بین‌المللی ایران
مهمترین مصوبه جلسه این هفته شورای معین ستاد هماهنگی مسابقات قرآنی کشور، اضافه شدن رشته ترتیل به مسابقات بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران...
شبکه قرآن از کم بیننده ترین زمان برای پخش مسابقات استفاده کرده بود
احد اصل محمدی با بیان اینکه شبکه قرآن که شبکه تخصصی قرآن است از کم بیننده ترین زمان برای پخش استفاده کرده بود گفت: پخش مسابقات از شبکه...
rss آرشیو
مقالات ویژه
شش دلیل برای مصرف کالای داخلی
در سال «حمایت از تولید کالای ایرانی» بیشتر با دلایل مصرف محصولات داخلی آشنا شویم تا در موقع تصمیم گیری، در انتخاب محصولات وطنی تردید...
بهشت زیر پای اوست
به مناسبت ایام ولادت بزرگ بانوی اسلام، حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها که الگوی زن مسلمان و نماد واقعی و مجسم معنای کلمه مادر است،...
به یاد ام ابیها
قرآن در کلام حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
rss آرشیو
دانلود نرم افزار
نرم افزار العادیات
نرم افزار العادیات
نرم افزار حفظ نور
نرم افزار تخصصی حفظ جزء۳۰قرآن کریم
تفسیر نور (حجت الاسلام محسن قرائتی)
تفسیر نور (حجت الاسلام محسن قرائتی)، شامل ریشه لغات مشکل، شأن نزول آیه، آیات مرتبط، روایات ذیل آیه، پاسخ گویی به برخی پرسش‌ها
نرم افزار آزمون حفظ قرآن کریم
نرم افزار آزمون حفظ قرآن کریم
نرم افزار جامع تلاوت قرآن، تواشیح و اذان
نرم افزار جامع تلاوت قرآن، تواشیح حاوی تلاوت برگزیده و کمیاب و...
rss آرشیو
علما و مراجع