دوره تربیت مربی طرح تحفیظ رضوی با همکاری و نظارت مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی و مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار می‌شود.
یک شنبه 28 مهر 1398    
بازدید: 1336

به گزارش واحد رسانه ای مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، دوره تربیت مربی و طرح تحفیظ رضوی از سوی مؤسسه فرهنگی علی بن ابیطالب(ع) و با همکاری و نظارت مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی و مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار خواهد شد.

شرایط ثبت نام مربیان در این دوره به شرح ذیل است:

تسلط بر حداقل ۱۰ جزء ترتیبی از محفوظات، تکمیل فرم اطلاعات و تعهدات مربیان، مدرک تحصیلی حداقل دیپلم با سطح یک حوزه علمیه و دارا بودن حداقل سن ۱۸ سال است.
بنابراین گزارش ارائه گواهینامه رسمی از مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی، ارائه گواهینامه رسمی از مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، بسترسازی جهت ورود مربیان به عرصه تدریس حفظ و مفاهیم قرآن کریم و شرکت در کارگاه عملی تجوید در ضمن دوره تربیت مربی از جمله مزایای شرکت در این دوره است.

علاقه‌مندانی که دارای شرایط شرکت در این دوره هستند، می‌توانند از ساعت ۸ تا ۱۶ با مراجعه به مجتمع فرهنگی موقوفه ای علی بن ابیطالب(ع) واقع در میدان بسیج، بین فدائیان ۱ و ۳ برای ثبت نام اقدام کنند.

مهلت ثبت‌نام در این دوره از ۶ مهرماه آغاز شده و تا ۳۰ مهرماه ادامه دارد. زمان برگزاری آزمون کتبی و شفاهی برای کسب امتیاز جهت ورود به دوره ۸ تا ۱۰ آبان ماه است، ضمن اینکه زمان برگزاری دوره متعاقبا اعلام خواهد شد.

علاقه‌مندان به شرکت در این دوره جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌های ۰۹۰۳۹۲۳۶۹۱۱ و ۰۹۹۲۵۹۴۲۶۴۰ تماس حاصل فرمایند.

 
 
 
 
 
 
اخبار و اطلاع رسانی
حضور ۷۰ مربی قرآن کردستانی در دوره آموزشی _ توجیهی طرح حفظ قرآن
دوره یک روزه آموزشی – توجیهی طرح حفظ جزء سی قرآن ۱۴۵۳، ۲۱ آبان ماه با حضور ۷۰ مربی قرآن در اردوگاه سلیمان خاطر سنندج برگزار شد.
اضافه شدن رشته ترتیل به مسابقات بین‌المللی ایران
مهمترین مصوبه جلسه این هفته شورای معین ستاد هماهنگی مسابقات قرآنی کشور، اضافه شدن رشته ترتیل به مسابقات بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران...
شبکه قرآن از کم بیننده ترین زمان برای پخش مسابقات استفاده کرده بود
احد اصل محمدی با بیان اینکه شبکه قرآن که شبکه تخصصی قرآن است از کم بیننده ترین زمان برای پخش استفاده کرده بود گفت: پخش مسابقات از شبکه...
rss آرشیو
مقالات ویژه
شش دلیل برای مصرف کالای داخلی
در سال «حمایت از تولید کالای ایرانی» بیشتر با دلایل مصرف محصولات داخلی آشنا شویم تا در موقع تصمیم گیری، در انتخاب محصولات وطنی تردید...
بهشت زیر پای اوست
به مناسبت ایام ولادت بزرگ بانوی اسلام، حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها که الگوی زن مسلمان و نماد واقعی و مجسم معنای کلمه مادر است،...
به یاد ام ابیها
قرآن در کلام حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
rss آرشیو
دانلود نرم افزار
نرم افزار العادیات
نرم افزار العادیات
نرم افزار حفظ نور
نرم افزار تخصصی حفظ جزء۳۰قرآن کریم
تفسیر نور (حجت الاسلام محسن قرائتی)
تفسیر نور (حجت الاسلام محسن قرائتی)، شامل ریشه لغات مشکل، شأن نزول آیه، آیات مرتبط، روایات ذیل آیه، پاسخ گویی به برخی پرسش‌ها
نرم افزار آزمون حفظ قرآن کریم
نرم افزار آزمون حفظ قرآن کریم
نرم افزار جامع تلاوت قرآن، تواشیح و اذان
نرم افزار جامع تلاوت قرآن، تواشیح حاوی تلاوت برگزیده و کمیاب و...
rss آرشیو
علما و مراجع