«مقدسی» و «گلشاهی» قاری و حافظ برتر چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن برگزیدگان چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در رشته‌های قرائت تحقیق و حفظ کل قرآن کریم در مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات معرفی و تجلیل شدند.
شنبه 13 مهر 1398    
بازدید: 1220

به گزارش واحدرسانه بنیادمسابقات قرآن کریم،به نقل ازایکنا، در مراسم اختتامیه چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم نتایج رشته‌های قرائت تحقیق و حفظ کل قرآن کریم اعلام و همچنین نمایندگان ایران در مسابقات بین‌المللی قرآن کشورهای ایران و مالزی نیز معرفی شدند .

بر این اساس در رشته قرائت تحقیق حمیدرضا مقدسی از قم، هادی موحدامین از تهران و علیرضا بیژنی از خراسان رضوی، رتبه های ممتاز را به دست آوردند .

در رشته قرائت تحقیق همچنین مختار دهقان از خراسان رضوی، سیدمصطفی حسینی از قزوین، سیدجاسم موسوی از خوزستان، مسعود نوری از تهران و وحید خزایی از تهران با بیشترین امتیازات حائز رتبه عالی شدند .

در رشته حفظ کل قرآن کریم نیز رضا گلشاهی از خراسان رضوی، علیرضا سامری از خوزستان و محمد خاکپور از خراسان رضوی با کسب بیشترین امتیاز حائز رتبه ممتاز شدند .

در این بخش همچنین ابوذر کرمی از مرکزی، حسین خانی از اصفهان، احمد معتمدی از تهران، سینا طباخی از آذربایجان شرقی به ترتیب با کسب بیشترین نمرات رتبه عالی را به دست آوردند .

در رشته حفظ کل قرآن کریم رضا گلشاهی به عنوان نماینده ایران در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران معرفی شد. در رشته قرائت نیز حمیدرضا مقدسی و نماینده ایران در مسابقات جمهوری اسلامی و علیرضا بیژنی نیز نماینده ایران در مسابقات مالزی معرفی شد .

یادآور می شود چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم از روز ششم مهرماه در بخش آقایان در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در جریان بود، این مسابقات در بخش بانوان از روز دوازدهم مهرماه آغاز می‌شود و تا نوزدهم همین ماه ادامه دارد .

 

 
 
 
 
 
 
اخبار و اطلاع رسانی
حضور ۷۰ مربی قرآن کردستانی در دوره آموزشی _ توجیهی طرح حفظ قرآن
دوره یک روزه آموزشی – توجیهی طرح حفظ جزء سی قرآن ۱۴۵۳، ۲۱ آبان ماه با حضور ۷۰ مربی قرآن در اردوگاه سلیمان خاطر سنندج برگزار شد.
اضافه شدن رشته ترتیل به مسابقات بین‌المللی ایران
مهمترین مصوبه جلسه این هفته شورای معین ستاد هماهنگی مسابقات قرآنی کشور، اضافه شدن رشته ترتیل به مسابقات بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران...
شبکه قرآن از کم بیننده ترین زمان برای پخش مسابقات استفاده کرده بود
احد اصل محمدی با بیان اینکه شبکه قرآن که شبکه تخصصی قرآن است از کم بیننده ترین زمان برای پخش استفاده کرده بود گفت: پخش مسابقات از شبکه...
rss آرشیو
مقالات ویژه
شش دلیل برای مصرف کالای داخلی
در سال «حمایت از تولید کالای ایرانی» بیشتر با دلایل مصرف محصولات داخلی آشنا شویم تا در موقع تصمیم گیری، در انتخاب محصولات وطنی تردید...
بهشت زیر پای اوست
به مناسبت ایام ولادت بزرگ بانوی اسلام، حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها که الگوی زن مسلمان و نماد واقعی و مجسم معنای کلمه مادر است،...
به یاد ام ابیها
قرآن در کلام حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
rss آرشیو
دانلود نرم افزار
نرم افزار العادیات
نرم افزار العادیات
نرم افزار حفظ نور
نرم افزار تخصصی حفظ جزء۳۰قرآن کریم
تفسیر نور (حجت الاسلام محسن قرائتی)
تفسیر نور (حجت الاسلام محسن قرائتی)، شامل ریشه لغات مشکل، شأن نزول آیه، آیات مرتبط، روایات ذیل آیه، پاسخ گویی به برخی پرسش‌ها
نرم افزار آزمون حفظ قرآن کریم
نرم افزار آزمون حفظ قرآن کریم
نرم افزار جامع تلاوت قرآن، تواشیح و اذان
نرم افزار جامع تلاوت قرآن، تواشیح حاوی تلاوت برگزیده و کمیاب و...
rss آرشیو
علما و مراجع