مشتاقان قرآن کریم جرعه‌نوش زلال حکمت‌ الهی خواهند بود مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: مشتاقان و علاقه مندان قرآن کریم به یقین جرعه نوش زلال حکمت‌ الهی خواهند بود.
یک شنبه 7 مهر 1398    
بازدید: 1238

به گزارش ستاد خبری چهل و دومین دوره مسابقات ملی قرآن کریم، حجت‌الاسلام محمدحسین بلک در مراسم افتتاحیه این مسابقات اظهار داشت: حمد و ثنای، ذات لایزال الهی را سزد که انسان را به تاج فخر و کرامت  مزین  فرمود و از زلال  حکمت قرآن اندیشه‌اش را تابناک و زبانش  را گویا  کرد.
وی افزود: پروردگار عالمیان دل را به موعظه  آیات قرآن  صیقل  داد و شفای الهی را برای قلبها به ارمغان آورد و چراغ  پر فروغ  هدایت را فراسوی راه انسان پر تلالو کرده و به رحمتی بی انتها  نویدی خجسته داد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان تصریح کرد: پروردگار عالمیان  ما را در مسیر  ظاهر و قرائت  آیاتش  امر نموده است  تا به حکم  کرامت  خدا دادی‌اش از لمس  ظواهر به مس معانی  و معارف سیر نماییم.

وی ادامه داد: از محضر این شفیع مشفع استمداد می کنیم تا مشتاقان را بر سفینه آیاتش به بحر عمق سیر داده و دامانی از لولو مرجان را به  کف آورده و جرعه نوش زلال حکمت‌اش گرداند.
بلک تاکید کرد: اکنون که در سایه سار نظام عزیز اسلامی‌مان دستی به تکریم  و تجلیل قرآن و سری از سر شکر به آسمان گرفته ایم سپاس می گوییم بیکران شهیدانی را که رهین  شهادت و شجاعت و شهامت آنها هستیم؛ همان مردان مردی که ایستا و استوار در قهقه مستانه شان  عند ربهم یرزقونند.
وی تصریح کرد: حال که ترنم  تلاوت آیاتتان عطر افشان شهر و دیارمان  شده خاک قدومتان را توتیای چشم خود خواهیم نمود و اصفهان مهد عالمان  و شهیدان مجاهدان و پارسایان این  بزم قرانی را با شور و شعفی  وصف ناشدنی به نظاره خواهد نشست.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان عنوان کرد: به رسم میزبانی و به حکم خدمت به اصحاب قرآن لازم می‌دانیم تا از حضور نماینده محترم ولی فقیه در استان اصفهان حضرت آیت الله طباطبایی نژاد، عالمان، اندیشمندان، اساتید، معلمان و متعلمین، مشتاقان، خدمتگزاران به ساحت قدس قرآن کریم، داوران، متسابقین، نهادها، ارگانها، موسسات  و مراکز قرانی، نیروهای نظامی و انتظامی، مدیران  کل محترم دستگاه‌های  اجرایی، سروران  مکرم روحانی، ائمه محترم جمعه  و جماعات ، نمایندگان محترم مردم در مجلس خبرگان رهبری، نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی، فرمانداران، شهر داران، دانشجویان، دانشگاهیان، روسای دانشگاه علوم پزشکی و صنعتی اصفهان، متولیان،خیرین،امناء محترم امامزادگان و مردم با ایمان و انقلابی استان اصفهان  تقدیر و تشکر نموده واز سوی خود همکاران  و همه بزرگوارانی که شمرده شد به محضر نماینده  محترم ولی فقیه  و ریاست محترم سازمان  اوقاف و امور خیریه  کشور  صمیمانه  تقدیر  و تشکر و خوش آمد عرض نمایم

وی تاکید کرد: به شما که خاک قدومتان  توتیای چشمان ماست از شهر  شهیدان  و عالمان ، مجاهدان قرآن، دوست اصفهان عزیز خیر مقدم عرض نموده  ترنم تلاوت آیاتتان عطر افشان شهر و دیارمان است.

 

 
 
 
 
 
 
اخبار و اطلاع رسانی
حضور ۷۰ مربی قرآن کردستانی در دوره آموزشی _ توجیهی طرح حفظ قرآن
دوره یک روزه آموزشی – توجیهی طرح حفظ جزء سی قرآن ۱۴۵۳، ۲۱ آبان ماه با حضور ۷۰ مربی قرآن در اردوگاه سلیمان خاطر سنندج برگزار شد.
اضافه شدن رشته ترتیل به مسابقات بین‌المللی ایران
مهمترین مصوبه جلسه این هفته شورای معین ستاد هماهنگی مسابقات قرآنی کشور، اضافه شدن رشته ترتیل به مسابقات بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران...
شبکه قرآن از کم بیننده ترین زمان برای پخش مسابقات استفاده کرده بود
احد اصل محمدی با بیان اینکه شبکه قرآن که شبکه تخصصی قرآن است از کم بیننده ترین زمان برای پخش استفاده کرده بود گفت: پخش مسابقات از شبکه...
rss آرشیو
مقالات ویژه
شش دلیل برای مصرف کالای داخلی
در سال «حمایت از تولید کالای ایرانی» بیشتر با دلایل مصرف محصولات داخلی آشنا شویم تا در موقع تصمیم گیری، در انتخاب محصولات وطنی تردید...
بهشت زیر پای اوست
به مناسبت ایام ولادت بزرگ بانوی اسلام، حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها که الگوی زن مسلمان و نماد واقعی و مجسم معنای کلمه مادر است،...
به یاد ام ابیها
قرآن در کلام حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
rss آرشیو
دانلود نرم افزار
نرم افزار العادیات
نرم افزار العادیات
نرم افزار حفظ نور
نرم افزار تخصصی حفظ جزء۳۰قرآن کریم
تفسیر نور (حجت الاسلام محسن قرائتی)
تفسیر نور (حجت الاسلام محسن قرائتی)، شامل ریشه لغات مشکل، شأن نزول آیه، آیات مرتبط، روایات ذیل آیه، پاسخ گویی به برخی پرسش‌ها
نرم افزار آزمون حفظ قرآن کریم
نرم افزار آزمون حفظ قرآن کریم
نرم افزار جامع تلاوت قرآن، تواشیح و اذان
نرم افزار جامع تلاوت قرآن، تواشیح حاوی تلاوت برگزیده و کمیاب و...
rss آرشیو
علما و مراجع