ستاد حفظ قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه با داشتن بخش‌های جذاب و متنوع از ۲۱ فروردین‌ماه؛ کار خود را در حاشیه سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم؛ آغاز کرد.
پنج شنبه 22 فروردین 1398    
بازدید: 255
بنا به گزارش واحد رسانه‌ای مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه؛ با هدف ارتقاء سطح دانش قرآنی عموم مخاطبان و ایجاد انگیزه برای انس بیشتر با قرآن؛ غرفه ویژه‌ای در نمایشگاه قرآن کریم؛ ایجاد نمود.

این نمایشگاه در حاشیه سی و ششمین دوره‌ مسابقات بین‌المللی قرآن کریم فعال شده و از ۲۱ فروردین‌ماه؛ پذیرای عموم مردم قرآن‌دوست است.

گفتنی است غرفه ستاد حفظ قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه؛ شامل؛ معرفی و ثبت‌نام بخش مجازی آموزش‌‌های قرآن کریم؛ مشاوره قرآنی؛ استیج و ویژه برنامه‌های جذاب با حضور اساتید و کارشناسان مجرب قرآن کریم است.

علی حبیبی؛ حافظ کل قرآن و مجری برنامه‌ مدرسه حفظ قرآن؛ مهدی حبیبی، حافظ و مدرس قرآن کریم؛ علی فیضی، حافظ کل قرآن و دارنده رتبه‌های مختلف ملی و بین‌المللی؛ حنانه خلفی، حافظ کل قرآن و دارنده رتبه‌های مختلف ملی و بین‌المللی و ... از جمله اساتید مدعو در این غرفه هستند.

 

۲۱ تا ۲۴ فروردین ماه؛ عصرها ساعت ۱۶ تا ۲۰ شما هم‌ به این غرفه دعوت هستید.

مصلای تهران؛ مسابقات بین المللی قرآن کریم

aaa
aaa
aaa
aaa
aaa
aaa
 
 
 
 
 
 
اخبار و اطلاع رسانی
نوای الغوث الغوث دلدادگان در بقعه متبرکه امامزاده عباس (علیه السلام) ساری
مراسم احیاء شب های ۱۹، ۲۱ و ۲۳ ماه رمضان در بقعه متبرکه امامزاده عباس علیه السلام ساری برگزار می شود.
اجرای طرح ضیافت الهی با محوریت ترویج سبک زندگی اسلامی در هرمزگان
مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان هرمزگان گفت: برنامه های ماه رمضان در قالب طرح ضیافت الهی در ۳۰ بقعه و امامزاده استان در حال اجراست...
اعلام برنامه ‌های حضور قاریان بین ‌المللی قرآن کریم در محافل انس با قرآن فارس
روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس، زمان و مکان حضور قاریان بین ‌ المللی کشور در محافل انس با قرآن این استان را اعلام کرد.
rss آرشیو
مقالات ویژه
شش دلیل برای مصرف کالای داخلی
در سال «حمایت از تولید کالای ایرانی» بیشتر با دلایل مصرف محصولات داخلی آشنا شویم تا در موقع تصمیم گیری، در انتخاب محصولات وطنی تردید...
بهشت زیر پای اوست
به مناسبت ایام ولادت بزرگ بانوی اسلام، حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها که الگوی زن مسلمان و نماد واقعی و مجسم معنای کلمه مادر است،...
به یاد ام ابیها
قرآن در کلام حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
rss آرشیو
دانلود نرم افزار
نرم افزار حفظ نور
نرم افزار تخصصی حفظ جزء۳۰قرآن کریم
تفسیر نور (حجت الاسلام محسن قرائتی)
تفسیر نور (حجت الاسلام محسن قرائتی)، شامل ریشه لغات مشکل، شأن نزول آیه، آیات مرتبط، روایات ذیل آیه، پاسخ گویی به برخی پرسش‌ها
نرم افزار آزمون حفظ قرآن کریم
نرم افزار آزمون حفظ قرآن کریم
نرم افزار جامع تلاوت قرآن، تواشیح و اذان
نرم افزار جامع تلاوت قرآن، تواشیح حاوی تلاوت برگزیده و کمیاب و...
استخاره با قرآن
نرم افزار اندروید استخاره با قرآن با گرافیک زیبا و کاربری آسان
rss آرشیو
علما و مراجع