مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان فارس از برپایی ۲۱ محفل انس با قرآن کریم با حضور قاریان مصری و بین المللی در سطح بقاع متبرکه استان خبر داد.
چهارشنبه 9 خرداد 1397    
بازدید: 1548
به گزارش واحد رسانه ای مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خيريه، حجت الاسلام سید عباس موسوی با اشاره به اینکه در راستای اجرای طرح ضیافت الهی در بقاع متبرکه، محافل انس با قرآن کریم در سطح بقاع متبرکه برپا می شود، اظهار داشت: در روز ۱۱ خرداد مصادف با شانزدهم رمضان در محل آستان مقدس امامزادگان احمد ابن موسی(ع) شاه چراغ(ع) از ساعت ۱۳ تا ۱۴ و در محل امامزاده سید محمد(ع) قصردشت از ساعت ۱۸:۳۰ لغایت ۲۰ شب و در مسجد ایرانی واقع در خیابان شوریده شیرازی از ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۲:۳۰ شب محفل انس با قرآن کریم با حضور قاری برتر مصری احمد شحات احمد سید برپا می شود.

این مقام مسئول افزود: در روز ۱۲ خرداد در محل حرم مطهر حضرت علی ابن حمزه(ع) از ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۰ شب و در محل حسینیه کوثر واقع در بلوار میرزای شیرازی از ساعت ۱۳ تا ۱۴ بعدازظهر و بعد از اقامه نماز ظهر و عصر محفل انس با قرآن با حضور قاری برتر مصری برپا می شود.

وی با اشاره به اینکه در روز ۱۳ خرداد سه محفل قرآنی با تلاوت قاری مصری برپا می شود، افزود: محافل انس با قرآن کریم در شهرستان ممسنی در محل مسجد جامع از ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۰ و در محل امامزاده حسین(ع) کازرون از ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۲:۳۰ برپا می شود و در محل مسجد درمانگاه مطهری واقع در میدان نمازی این محفل معنوی از ساعت ۱۳و بعد از اقامه نماز ظهر و عصر برپا می شود.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان فارس با اشاره به اینکه در شبهای قدر با حضور قاری بین المللی محافل انس در بقاع برپا می شود، عنوان کرد: در روز ۱۴ خرداد محفل در محل حرم مطهر حضرت سیدعلاء الدین حسین(ع) از ساعت ۱۸:۳۰ و در محل مسجد جامع زرقان از ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۲:۳۰ محفل انس با قرآن با حضور قاری بین المللی قاسمی مقدمی برگزار می شود.

وی با بیان اینکه در محل حرم مطهر حضرت سید تاج الدین غریب(ع) این محفل معنوی در روز سه شنبه ۱۵ خرداد از ساعت ۲۱:۳۰ برگزار می شود، افزود: در شهرستان بیضاء در محل مسجد ابوالفضل العباس (ع) محفل انس از ساعت ۱۸:۳۰ عصر برپا می شود.

حجت الاسلام موسوی با اشاره به این مطلب که محفل نورانی انس با قرآن در روز چهارشنبه ۱۶ خرداد ماه در محل زینبیه کوار و در شهرستان میمند در محل مسجد جامع با حضور مردم مؤمن و روزه دار این شهرستانها برپا می شود، ادامه داد: در روز ۱۷ خرداد در محل بقعه متبرکه سیدنظام الدین محمود(ع) شاهداعی الی ا... از ساعت ۲۱:۳۰ با حضور قاری بین المللی قاسم مقدمی آیات آسمانی تلاوت می شود.

وی خاطرنشان کرد: همچنین در روز ۱۷خرداد یک محفل انس با قرآن در شهرستان مرودشت در محل مسجد الرسول(ص) از ساعت ۱۸:۳۰ و در محل زندان مرکزی شیراز از ساعت ۱۳ تا ۱۴ به همراه اقامه نماز ظهر و عصر محفل انس با قرآن برپا می شود.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه فارس با بیان اینکه در روز ۱۸ خرداد سه محفل جزءخوانی با حضور این قاری بین المللی برپا می شود، افزود: در محل مسجد الغدیر این مراسم بعد از اقامه نماز ظهر و عصر و در محل امامزاده حسین(ع) سعادت شهر از ساعت ۱۸:۳۰ و در محل مسجد امام سجاد(ع) از ساعت ۲۱:۳۰ شب محفل انس با قرآن کریم برگزار می شود.

حجت الاسلام موسوی بیان داشت: در روز ۱۹ خردادماه در محل حرم مطهر حضرت سیدعلاء الدین حسین(ع) محفل انس با قرآن با تلاوت قاری بین المللی قاسم مقدمی از ساعت ۱۸:۳۰ برپا می شود.

 
 
 
 
 
 
اخبار و اطلاع رسانی
حضور ۷۰ مربی قرآن کردستانی در دوره آموزشی _ توجیهی طرح حفظ قرآن
دوره یک روزه آموزشی – توجیهی طرح حفظ جزء سی قرآن ۱۴۵۳، ۲۱ آبان ماه با حضور ۷۰ مربی قرآن در اردوگاه سلیمان خاطر سنندج برگزار شد.
اضافه شدن رشته ترتیل به مسابقات بین‌المللی ایران
مهمترین مصوبه جلسه این هفته شورای معین ستاد هماهنگی مسابقات قرآنی کشور، اضافه شدن رشته ترتیل به مسابقات بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران...
شبکه قرآن از کم بیننده ترین زمان برای پخش مسابقات استفاده کرده بود
احد اصل محمدی با بیان اینکه شبکه قرآن که شبکه تخصصی قرآن است از کم بیننده ترین زمان برای پخش استفاده کرده بود گفت: پخش مسابقات از شبکه...
rss آرشیو
مقالات ویژه
شش دلیل برای مصرف کالای داخلی
در سال «حمایت از تولید کالای ایرانی» بیشتر با دلایل مصرف محصولات داخلی آشنا شویم تا در موقع تصمیم گیری، در انتخاب محصولات وطنی تردید...
بهشت زیر پای اوست
به مناسبت ایام ولادت بزرگ بانوی اسلام، حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها که الگوی زن مسلمان و نماد واقعی و مجسم معنای کلمه مادر است،...
به یاد ام ابیها
قرآن در کلام حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
rss آرشیو
دانلود نرم افزار
نرم افزار العادیات
نرم افزار العادیات
نرم افزار حفظ نور
نرم افزار تخصصی حفظ جزء۳۰قرآن کریم
تفسیر نور (حجت الاسلام محسن قرائتی)
تفسیر نور (حجت الاسلام محسن قرائتی)، شامل ریشه لغات مشکل، شأن نزول آیه، آیات مرتبط، روایات ذیل آیه، پاسخ گویی به برخی پرسش‌ها
نرم افزار آزمون حفظ قرآن کریم
نرم افزار آزمون حفظ قرآن کریم
نرم افزار جامع تلاوت قرآن، تواشیح و اذان
نرم افزار جامع تلاوت قرآن، تواشیح حاوی تلاوت برگزیده و کمیاب و...
rss آرشیو
علما و مراجع