همزمان با ولادت موفور السرور حضرت اباعبدالله الحسین (ع) دومین شعبه مرکز آموزش مجازی حفظ قرآن کریم در استان البرز افتتاح شد.
چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395    
بازدید: 4756

محمد امیری، مدیر مرکز آموزش مجازی حفظ قرآن کریم وابسته به معاونت فرهنگی سازمان اوقاف و امور خیریه، گفت: در راستای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تربیت ۱۰ میلیون حافظ قرآن، دومین شعبه استانی مرکز آموزش مجازی حفظ قرآن کریم، 21 اردیبهشت‌ماه همزمان با ولادت موفور السرور حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در استان البرز افتتاح شد.

وی با اشاره به حضور مسئولان کشوری و استانی در این مراسم، اظهار کرد: مراسم افتتاحیه با حضور حجت‌الاسلام شرفخانی، معاون فرهنگی ـ اجتماعی سازمان اوقاف، حجت‌الاسلام صالحی، مدیرکل اوقاف استان البرز، حجت‌الاسلام شفیع‌زاده، معاون فرهنگی اداره‌کل اوقاف استان البرز و مدیر این مرکز همراه بود.

امیری عنوان کرد: از اهداف تأسیس این مرکز می‌توان به ایجاد عدالت آموزش در سطح استان‌های کشور، فعال کردن نیروهای قرآنی درون هر استان، ایجاد سهولت در دسترسی به استاد‌های قوی و خبره، راه‌اندازی مکان آموزشی مجهز، تأثیرگذاری و ترویج فعالیت‌های قرآنی در هر استان و صرفه‌جویی در زمان و در فرآیند حفظ قرآن اشاره کرد.

مدیر مرکز آموزش مجازی حفظ قرآن کریم تصریح کرد: شعبه مرکز آموزش مجازی در استان البرز با فعال کردن دو میز مشاوره و استفاده از کارشناسان مجرب که هر کدام از اساتید حفظ قرآن کریم هستند، آموزش‌های لازم را در راستای کیفیت بخشی به فعالیت‌های قرآنی آغاز کرده ‌است.

وی اشاره کرد: علاقه‌مندان به حفظ قرآن به ویژه هموطنان استان البرز می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز آموزش مجازی حفظ قرآن به نشانی http://www.quranhefz.ir در طرح‌های مجازی حفظ قرآن شرکت کنند و موفق به حفظ آیات و سوره‌ها و کلام الهی شوند.

امیری بیان کرد: پس از استان اصفهان، البرز دومین استانی است که شعبه مرکز مجازی در آن تأسیس شده است، و امیدواریم که بتوانیم شعب دیگری از این مرکز را در سایر استان‌ها تا پایان سال ۹۵ تأسیس کنیم تا بتوانیم از این طریق قدمی در راستای ترویج و تبلیغ کلام الهی در سطح کشور برداریم.
aaa
aaa
aaa
aaa
aaa
 
 
 
 
 
 
اخبار و اطلاع رسانی
حضور ۷۰ مربی قرآن کردستانی در دوره آموزشی _ توجیهی طرح حفظ قرآن
دوره یک روزه آموزشی – توجیهی طرح حفظ جزء سی قرآن ۱۴۵۳، ۲۱ آبان ماه با حضور ۷۰ مربی قرآن در اردوگاه سلیمان خاطر سنندج برگزار شد.
اضافه شدن رشته ترتیل به مسابقات بین‌المللی ایران
مهمترین مصوبه جلسه این هفته شورای معین ستاد هماهنگی مسابقات قرآنی کشور، اضافه شدن رشته ترتیل به مسابقات بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران...
شبکه قرآن از کم بیننده ترین زمان برای پخش مسابقات استفاده کرده بود
احد اصل محمدی با بیان اینکه شبکه قرآن که شبکه تخصصی قرآن است از کم بیننده ترین زمان برای پخش استفاده کرده بود گفت: پخش مسابقات از شبکه...
rss آرشیو
مقالات ویژه
شش دلیل برای مصرف کالای داخلی
در سال «حمایت از تولید کالای ایرانی» بیشتر با دلایل مصرف محصولات داخلی آشنا شویم تا در موقع تصمیم گیری، در انتخاب محصولات وطنی تردید...
بهشت زیر پای اوست
به مناسبت ایام ولادت بزرگ بانوی اسلام، حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها که الگوی زن مسلمان و نماد واقعی و مجسم معنای کلمه مادر است،...
به یاد ام ابیها
قرآن در کلام حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
rss آرشیو
دانلود نرم افزار
نرم افزار العادیات
نرم افزار العادیات
نرم افزار حفظ نور
نرم افزار تخصصی حفظ جزء۳۰قرآن کریم
تفسیر نور (حجت الاسلام محسن قرائتی)
تفسیر نور (حجت الاسلام محسن قرائتی)، شامل ریشه لغات مشکل، شأن نزول آیه، آیات مرتبط، روایات ذیل آیه، پاسخ گویی به برخی پرسش‌ها
نرم افزار آزمون حفظ قرآن کریم
نرم افزار آزمون حفظ قرآن کریم
نرم افزار جامع تلاوت قرآن، تواشیح و اذان
نرم افزار جامع تلاوت قرآن، تواشیح حاوی تلاوت برگزیده و کمیاب و...
rss آرشیو
علما و مراجع