کد خبر : 15483

تاریخ درج خبر : سه شنبه 14 آبان 1398
پایگاه جامع حفظ مجازی قرآن کریم
• فعالان قرآنی فارس تجلیل شدند
در همایش «یاوران وقف» از جمعی از فعالان قرآنی و همچنین خبرنگاران و اصحاب رسانه فارس تجلیل به عمل آمد.

به گزارش واحد رسانه ای مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، همایش سالیانه «یاوران وقف» استان فارس به منظور تجلیل از واقفان، هیئت امنای بقاع متبرکه، خبرنگاران و فعالان قرآنی این استان، ۱۲ آبان‌ماه در حرم امامزاده اسماعیل(ع) فسا برگزار شد.
در این مراسم از زهرا عسکری به عنوان خبرنگار خبرگزاری ایکنا شعبه فارس و همچنین جمعی از فعالان قرآنی استان فارس تجلیل به عمل آمد.


همچنین در این مراسم از احد قائدی به عنوان فعال قرآنی و حافظ کل قرآن، محمد بهرامی‌شاد به عنوان فعال قرآنی و نفر اول ممتاز مسابقات قرآن اوقاف فارس، حمیدرضا اسکندری به عنوان فعال قرآنی و نفر اول مسابقات کشوری رشته دعاخوانی اوقاف فارس، سعید آهنگران به عنوان فعال قرآنی و نفر ممتاز مسابقات قرآن اوقاف فارس، هادی افخمی به عنوان فعال قرانی و نفر ممتاز مسابقات قرآن اوقاف فارس و زهرا جمالی به عنوان فعال قرآنی و مادر اولین شهید مدافع حرم شهرستان فسا (شهید حسین جمال) تجلیل به عمل آمد.
به گفته سیدامیرعباس جلالی، رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه فارس، هدایای نفرات اول رشته‌های مختلف چهل و دومین دوره مسابقات قرآن اوقاف فارس نیز که امروز موفق به حضور در این مراسم نشدند، به آنان اهدا خواهد شد.