کد خبر : 15470

تاریخ درج خبر : شنبه 11 آبان 1398
پایگاه جامع حفظ مجازی قرآن کریم
• ثبت نام از حافظان قرآن بیرجندی در نمایشگاه «همه واقف باشیم
در نمایشگاه «همه واقف باشیم» بیرجند از علاقمندان به حفظ قرآن ثبت‌نام می‌شود و افراد با عضویت در مرکز آموزش مجازی قرآن می‌توانند از مشاوره، برنامه‌ریزی و تجربیات حفاظ کل قرآن بهره مند شده و به جرگه حفظ قرآن بپیوندند.

به گزارش واحد رسانه ای مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌الاسلام پرویز بخشی‌پور، مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی، در آیین افتتاحیه نمایشگاه وقف استان اظهار کرد: نمایشگاه «همه واقف باشیم» با حضور مدیرکل بقاع متبرکه و اماکن مذهبی سازمان اوقاف کشور در بیرجند افتتاح شد.

وی گفت: این نمایشگاه در ایام دهه وقف هر روز برپا است و علاقمندان می‌توانند با حضور در آستان مقدس امامزادگان باقریه(ع) بیرجند از این نمایشگاه بازدید کنند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی افزود: نمایشگاه «همه واقف باشیم» دارای غرفه‌های مختلف معاونت بهره‌وری اقتصادی، کودک و نوجوان، معاونت فرهنگی و اجتماعی، حجاب و عفاف و اداره امور قرآنی و حفظ آموزش مجازی قرآن است.

بخشی‌پور با اشاره به غرفه حفظ مجازی قرآن تصریح کرد: در این غرفه از علاقمندان به حفظ قرآن ثبت‌نام می‌شود و افراد با عضویت در مرکز آموزش مجازی قرآن می‌توانند از مشاوره، برنامه‌ریزی و تجربیات حفاظ کل قرآن بهره مند شده و به جرگه حفظ قرآن بپیوندند.
وی ادامه داد: علاقمندان به حفظ قرآن می‌توانند از شنبه تا سه شنبه ساعت ۸ تا ۱۰ صبح با شماره ۰۵۶۳۲۲۳۰۸۲۰ تماس بگیرند یا به آدرس خیابان شهید منتظری، حسینیه امام رضا(ع)بیرجند مراجعه کنند‌.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی با بیان اینکه غرفه کودک و نوجوان نیز برای آموزش قرآن و وقف به کودکان است، خاطرنشان کرد: ایام دهه وقف فرصتی مغتنمی برای معرفی ظرفیت‌های وقف در استان است.