کد خبر : 15467

تاریخ درج خبر : شنبه 11 آبان 1398
پایگاه جامع حفظ مجازی قرآن کریم
• تشریح جزییات «طرح تشویقی حافظان قرآن کریم»
رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه چهارمحال‌وبختیاری جزییات «طرح تشویقی حافظان قرآن کریم» را تشریح کرد.

به گزارش واحد رسانه ای مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، آیت‌الله روحانی، مدیر امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه چهارمحال‌وبختیاری در تشریح جزییات «طرح تشویقی حافظان قرآن کریم»، اظهار کرد: این طرح شامل افرادی می‌شود که به میزان ۵ جزء نسبت به رشته حفظی قبول شده در سال‌های ۹۶ و ۹۷ به محفوظاتشان اضافه شده باشد که این افراد در صورت قبولی در آزمون کتبی اداره ارشاد باید آزمون شفاهی اداره اوقاف و امور خیریه را نیز با موفقیت پشت سر بگذارند.

وی ادامه داد: آزمون کتبی اداره ارشاد در تاریخ سوم بهمن‌ماه سال جاری همزمان با سراسر کشور در استان برگزار می‌شود و افراد برگزیده به آزمون شفاهی اداره اوقاف که در بازه زمانی ۵ تا ۱۲ اسفندماه برگزار می‌شود، راه می‌یابند و حافظان برگزیده در این آزمون، مبلغ ۵۰۰ هزار تومان کمک‌هزینه سفرهای زیارتی را دریافت خواهند کرد.

روحانی با اشاره به شرایط شرکت‌کنندگان در این آزمون، بیان کرد: کلیه داوطلبان زن و مرد بدون محدودیت سنی مجاز به شرکت در این طرح هستند ضمن اینکه این طرح برای افراد زیر ۱۰ سال و حافظان روشندل بدون برگزاری آزمون کتبی اجرا می‌شود.

یادآوری می‌شود ثبت‌نام در آزمون کتبی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تاریخ ۱۲ آبان‌ماه تا ۱۲ آذرماه در سایت www.quranedu.ir امکان‌پذیر است.