کد خبر : 15435

تاریخ درج خبر : یک شنبه 28 مهر 1398
پایگاه جامع حفظ مجازی قرآن کریم
• فاطمه نظری؛ نماینده ایران در مسابقات بین‌المللی قرآن اردن
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: در رشته حفظ کل، فاطمه نظری در چهل‌‌و‌دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم، حائز رتبه ممتاز شد و به مسابقات بین‌المللی اردن راه یافت.

به گزارش واحد رسانه ای مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌الاسلام مصطفی سیفی، رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امورخیریه مازندران، اظهار کرد: عصر دیروز ۱۹ مهرماه، در مراسم اختتامیه چهل‌‌و‌دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم، برگزیدگان رشته حفظ کل و قرائت قرآن کریم در بخش بانوان که در اصفهان برگزار شد، معرفی شدند.

وی افزود: در رشته حفظ کل فاطمه نظری حائز رتبه ممتاز شد و به مسابقات بین‌المللی اردن راه یافت. در رشته حفظ کل زهرا سلطان‌پور نماینده دیگر مازندران نیز رتبه عالی این دوره از مسابقات را از آن خود کرد.

سیفی ادامه داد: در چهل‌و‌دومین دوره از مسابقات قرآن کریم مرتضی خرمی در رشته تفسیر قرآن کریم جزو رتبه‌های برتر و علی نائیجیان در حفظ موضوعی نیز توانسته رتبه سوم کشوری را از آن خود کند.

رئیس اداره قرآنی اوقاف مازندران، گفت: در چهل‌و‌دومین از مسابقات قرآن کریم، مجتبی کریمی نفر دوم رشته اذان را در سطح کشور کسب کرد.