کد خبر : 15431

تاریخ درج خبر : یک شنبه 28 مهر 1398
پایگاه جامع حفظ مجازی قرآن کریم
• دوره تربیت مربی طرح تحفیظ رضوی برگزار می‌شود
دوره تربیت مربی طرح تحفیظ رضوی با همکاری و نظارت مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی و مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار می‌شود.

به گزارش واحد رسانه ای مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، دوره تربیت مربی و طرح تحفیظ رضوی از سوی مؤسسه فرهنگی علی بن ابیطالب(ع) و با همکاری و نظارت مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی و مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار خواهد شد.

شرایط ثبت نام مربیان در این دوره به شرح ذیل است:

تسلط بر حداقل ۱۰ جزء ترتیبی از محفوظات، تکمیل فرم اطلاعات و تعهدات مربیان، مدرک تحصیلی حداقل دیپلم با سطح یک حوزه علمیه و دارا بودن حداقل سن ۱۸ سال است.
بنابراین گزارش ارائه گواهینامه رسمی از مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی، ارائه گواهینامه رسمی از مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، بسترسازی جهت ورود مربیان به عرصه تدریس حفظ و مفاهیم قرآن کریم و شرکت در کارگاه عملی تجوید در ضمن دوره تربیت مربی از جمله مزایای شرکت در این دوره است.

علاقه‌مندانی که دارای شرایط شرکت در این دوره هستند، می‌توانند از ساعت ۸ تا ۱۶ با مراجعه به مجتمع فرهنگی موقوفه ای علی بن ابیطالب(ع) واقع در میدان بسیج، بین فدائیان ۱ و ۳ برای ثبت نام اقدام کنند.

مهلت ثبت‌نام در این دوره از ۶ مهرماه آغاز شده و تا ۳۰ مهرماه ادامه دارد. زمان برگزاری آزمون کتبی و شفاهی برای کسب امتیاز جهت ورود به دوره ۸ تا ۱۰ آبان ماه است، ضمن اینکه زمان برگزاری دوره متعاقبا اعلام خواهد شد.

علاقه‌مندان به شرکت در این دوره جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌های ۰۹۰۳۹۲۳۶۹۱۱ و ۰۹۹۲۵۹۴۲۶۴۰ تماس حاصل فرمایند.