کد خبر : 15409

تاریخ درج خبر : شنبه 13 مهر 1398
پایگاه جامع حفظ مجازی قرآن کریم
• مسابقات رشته حفظ ۱۰ جزء قرآن کریم در بخش خواهران
رشته حفظ ۱۰ جزءچهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم در بخش خواهران از روز پنج شنبه در اصفهان آغاز شد.

به گزارش ستاد خبری چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم، روز پنج شنبه  مسابقات سراسری رشته حفظ ۱۰ جزء قرآن کریم در بخش خواهران از ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه در تالار ابن سینای دانشگاه علوم پزشکی اصفهان آغاز شد.

پس از کلام مجری فرزانه شکوهیان از استان خراسان جنوبی از ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه به مدت ۱۲ دقیقه به تلاوت قرآن مجید پرداخت؛ در ادامه شرمین خانم محمدی از هرمزگان از ساعت ۱۸:۴۲، مریم ابراهیم نژاد از مازندران از ساعت ۱۸:۵۴، لیلا خزایی از البرز از ساعت ۱۹:۰۶ و زهرا جعفری از سمنان از ساعت ۱۹:۱۸ دقیقه هر یک به مدت ۱۲ دقیقه به اجرای تلاوت در این بخش پرداختند.
همچنین اعظم صادقی از ساعت ۱۹:۳۰ از قم، طاهره عبداللهی از قزوین از ساعت ۱۹:۴۲، رقیه خزعلی زاده از خوزستان از ساعت ۱۹:۵۴، زهرا میرزاعلیپور از آذربایجان غربی از ساعت ۲۰:۰۶، فاطمه پیروی سنگری از قم از ساعت ۲۰:۱۸ و زهرا رحمتی از آذربایجان شرقی از ساعت ۲۰:۰۳ هر یک به مدت ۱۲ دقیقه در رشته حفظ ۱۰ جزء به تلاوت قرآن کریم پرداختند.

در ادامه از ساعت ۲۰:۴۲ دقیقه مطهره فاتحی از چهارمحال و بختیاری به مدت ۱۲ دقیقه به تلاوت پرداخت و سپس سمیه عباسی از اصفهان از ساعت ۲۰:۵۴، فاطمه السادات طباطبایی از یزد از ساعت ۲۱:۰۶ و سهیلا ولایتی از ایلام از ساعت ۲۱:۱۸ دقیقه هر یک به مدت ۱۲ دقیقه تلاوت قرآن کریم داشتند.