کد خبر : 15138

تاریخ درج خبر : شنبه 29 تیر 1398
پایگاه جامع حفظ مجازی قرآن کریم
• آغاز آزمون قرآن آموزان مرکز غیر حضوری حفظ قرآن کریم استان قم
آزمون سالیانه قرآن آموزان مرکز غیر حضوری حفظ قرآن کریم استان قم از امروز درحال برگزاری است.

جهت ورود به آزمون آنلاین مرکز غیر حضوری قم بر روی تصویر زیر کلیک کنید 
 

 

حجت الاسلام والمسلمین سید اسلام هاشمی سرپرست مرکز غیر حضوری حفظ قرآن کریم استان قم طی گفتگو با واحد رسانه ای ستاد مرکزی حفظ و قرائت قرآن کریم از برگزاری آزمون سالانه قرآن آموزان مرکز غیر حضوری حفظ قرآن کریم استان قم از امروز خبر داد.

وی اظهار داشت: امسال قریب به 1000 قرآن آموز فعال و در دو مرحله ( آنلاین و تلفنی) از تاریخ شنبه 29/04/1398 لغایت 03/05/1398 و توسط اساتید مجرب مرکز در این آزمون سالیانه شرکت خواهندکرد.

وی عنوان داشت: ازجمله ویژگی ها و ثمرات این آزمون می‌توان به ارتقای سطح حفظ قرآن آموزان، آشنایی قرآن آموزان با نحوه آزمو ن کتبی و شفاهی جهت آمادگی برای آزمون های سالیانه کشوری، شناسایی نخبگان قرآنی مستعد و همچنین اعطای گواهینامه معتبر حفظ قرآن کریم و درنهایت اعطای جوایز ارزنده به حائزین رتبه های برتر اشاره نمود.

مسئول مرکز مجازی استان قم برگزاری این چنین آزمون ها را در بالا بردن سطح حفظ و جذب بیشتر علاقه مندان به حوزه حفظ قرآن و تشویق قرآن آموزان فعال و همچنین تحقق بخشیدن منویات مقام معظم رهبری در رابطه با حفظ قرآن در سطح کشور لازم و ضروری عنوان کرد و افزود: علاقه مندان به حوزه حفظ قرآن می توانند با ارسال کد 114 به شماره تلفن 09191536354 آمادگی خود را برای شرکت در دوره های این مرکز اعلام نموده تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت با آن ها تماس و از این افراد ثبت نام به عمل آورند.