کد خبر : 14891

تاریخ درج خبر : چهارشنبه 15 اسفند 1397
پایگاه جامع حفظ مجازی قرآن کریم
• آغاز به کار ستاد خبری سی و ششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن/ انتشار دیدگاه های نخبگان فرهنگی و قرآنی کشور
مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم از آغاز به کار ستاد خبری این دوره از مسابقات خبر داد.
به گزارش واحد رسانه ای مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، عباس لهراسبی، مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد برگزاری مسابقات بین المللی قرآن کریم از آغاز به کار ستاد خبری این دوره از مسابقات خبر داد و گفت: هدف از راه اندازی این ستاد خبری تولید محتوا، خبر و مصاحبه و پوشش کامل برنامه های این دوره از مسابقات بین المللی قرآن است.

وی افزود: ستاد خبری سی و ششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم با همکاری جمعی از خبرنگاران و نویسندگان فعال رسانه تلاش دارد تا مجموعه ای از محتوا و تولیدات، اطلاعات، اخبار، گزارشها و برنامه های قرآنی را به منظور آگاه سازی، اطلاع رسانی و ایجاد فضای معطر قرآنی در سطح جامعه در اختیار عموم مردم و رسانه ها قرار دهد.

لهراسبی گفت و گو با عالمان، اندیشمندان، صاحب نظران، استادان، داوران و قاریان قرآن و جامعه قرآنی، چهره های هنری و نمایندگان مجلس را بخشی از فعالیتهای این ستاد خبری برشمرد و افزود: پوشش خبری نشست های ستاد برگزاری مسابقات و کمیته ها، اطلاع رسانی ویژه برنامه ها، تحلیل و تبیین آخرین تحولات مسابقات و برنامه های این دوره از دیگر فعالیتها و برنامه های این ستاد خبری محسوب می شود.

مدیرکل روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه تصریح کرد: اخبار و تولیدات خبری این ستاد از طریق پرتال سازمان اوقاف و امور خیریه به آدرس www.oghaf.ir و پرتال مسابقات بین المللی قرآن کریم و خبرگزاری ها قابل مشاهده است و همچنین امسال به طور ویژه اخبار و رویدادهای این دوره از مسابقات توسط این ستاد در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی مختلف منتشر و منعکس خواهد شد.

وی در پایان اضافه کرد: در خواست ما از اصحاب رسانه، خبرنگاران، عکاسان و تصویربرداران این است که همچون سالهای قبل در پوشش خبری این دوره از مسابقات ما را یاری رسانند.