کد خبر : 14887

تاریخ درج خبر : چهارشنبه 15 اسفند 1397
پایگاه جامع حفظ مجازی قرآن کریم
• تجلیل از اساتید پیشکسوت و خانواده های فعال قرآنی در بوشهر+ تصاویر
طی آئینی از اساتید پیشکسوت و خانواده های فعال قرآنی استان بوشهر به مناسبت چهارمین گرامیداشت روز قرآنی و دومین هفته قرآن و عترت تجلیل به عمل آمد.
به گزارش واحد رسانه ای مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، با همکاری اوقاف و امور خیریه و فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر و طی آئینی از اساتید پیشکسوت و خانواده های فعال قرآنی استان به مناسبت چهارمین گرامیداشت روز قرآنی و عترت تجلیل به عمل آمد.

طی این آیین حجت الاسلام محمدرضا اسماعیل پور مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان بوشهر، فاطمه کرم پور دبیر شورای فرهنگ عمومی و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، مجید خورشیدی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، حامد فکوری مدیریت ارتباطات شورای عالی رسیدگی به امور مساجد، عبدالحسین ناصری رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان، ایرج دلاور کارشناس قرآنی حوزه معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ابراهیم مرادی، اتحادیه مؤسسات مردمی و تشکل‌های قرآن و عترت استان بوشهر با خانواده های فعال قرآنی و اساتید پیشکسوت دیدار کردند.

گفتنی است، در این آئین از زهرا کشاورزنیا، مسئول مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت طاها شهرستان بوشهر و به عنوان خانواده فعال قرآنی و از سید اسدالله حسینی، استاد دوره های آموزشی قرآن و به عنوان خانواده فعال قرآنی تجلیل به عمل آمد.

زهرا کشاورزنیا و سید اسدالله حسینی بیش از ۳۰ سال در مؤسسات و مراکز قرآنی فعالیت مستمر و سابقه را در کارنامه خدمتگزاری خود دارند.