کد خبر : 14757

تاریخ درج خبر : یک شنبه 21 بهمن 1397
پایگاه جامع حفظ مجازی قرآن کریم
• برپایی محفل انس با قران کریم در امامزاده سبزقبا(ع) دزفول
رییس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان خوزستان از برگزاری محافل انس با قرآن کریم در امامزادگان و بقاع شاخص استان خبر داد.
حجت الاسلام حمید شویع نژادیان، رییس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان خوزستان در گفت وگو با واحد رسانه ای مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، از برگزاری محافل انس با قرآن کریم در امامزادگان و بقاع شاخص استان خبر داد و گفت: این محافل قرآنی همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران برگزار می شود.

وی افزود: یکی از شاخص ترین این محافل، محفل انس با قرآن کریم در جوار حرم مطهر امامزاده سبزقبا(ع) شهرستان دزفول است که با حضور قاسم مقدمی، قاری بین المللی قران کریم برگزار می گردد.

رییس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان خوزستان اظهار داشت: این محفل نورانی با همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان خوزستان، اداره اوقاف و امور خیریه دزفول، مرکز دارالقرآن خاتم الانبیاء دزفول، حوزه علمیه آیت الله قاضی(ره) و کانون جلسات قرآن شهرستان دزفول برپا می شود.

حجت الاسلام شویع نژادیان با بیان این که این محفل قرآنی روز دوشنبه 22 بهمن ماه بعد از نماز مغرب و عشاء در حرم مطهر امامزاده سبرقبا(ع) شهرستان دزفول برگزار می شود، ادامه داد: قرائت قرآن کریم از سوی قاریان و حافظان استانی و شهرستانی و اجرای تواشیح نیز برخی از برنامه های این محفل خواهد بود.